KOMETA Plzeň s.r.o.

GoogleSeznamMapyVolnyCentrumO2 ActiveO2 TechzonaJízdní řádyPSČSMSFirmyNovinkyiDnestn.czČTNovaPrimaBarrandov


Grafické návrhy

Mimo jiné nabízíme také grafické práce, jako je tvorba logotypu a celkového jednotného vizuálního stylu. Dle přání můžeme vytvořit logo s grafickým manuálem a merkantilní tiskoviny (vizitka, obálka, dopisní papír). Dále můžeme navrhnout i katalogy, letáky a plakáty.


Logotypy

Logo je základním komunikačním prostředkem každé společnosti. Graficky znázorňuje, čím se daná firma zabývá. Logo může obsahovat jak obrazový motiv, který je nějak stylizován, tak i text. Obvykle bývá logo složeno z písmových znaků a obrazových motivů. Čím je logo originálnější a jednodušší, tím stoupá jeho kvalita a možnost rychlého zapamatování u veřejnosti. Kvalitní logo je rozhodně nedílnou součástí firmy.


Grafické manuály

Grafický manuál loga obsahuje všechny náležitosti prezentace vaší firmy. Definuje geometrií logotypu, použitý font a barvy, vztah logotypu k funkci společnosti. Dále ochrannou zónu loga, minimální velikost loga, zakázané varianty a použití loga na propagačních prostředcích.


Tištěné a propagační prostředky

Vizitka

Obvykle má malý formát (cca 90x50, 90x55 mm). Obsahuje především kontakt na pověřenou osobu, či přímo na společnost a také logo a název společnosti.

Dopisní papír

Formát A4 je nejčastější. Na dopisním papíře se objevuje prvek z loga, který ovšem nebude rušit tištěné sdělení a někde v rohu bývá menším písmem adresa odesílatele.

Obálka

Pro firemní záležitosti se používá obálka formátu DL (tj 110x220 mm). Po levé straně obálku se natiskne logo a kontakt na odesílatele.

infortrend.jpgintel.jpgkerio.jpgmicrosoft.jpgstormware.jpg

Kontakt

KOMETA Plzeň s.r.o.
Jateční 1723/12
301 00 Plzeň

Tel: 603 554 006, 603 212 051
Email: info@kometa-plzen.cz
Website: www.kometa-plzen.cz
Website: www.jsemchytrydum.cz
Obchodní podmínky: ZDE

EATON xComfort

Návštěvnost

374628
DnesDnes18
VčeraVčera71
Tento týdenTento týden89
Tento měsícTento měsíc1898
CelkemCelkem374628
3.239.11.178