KOMETA Plzeň s.r.o.

GoogleSeznamMapyVolnyCentrumO2 ActiveO2 TechzonaJízdní řádyPSČSMSFirmyNovinkyiDnestn.czČTNovaPrimaBarrandov

 

Infortrend - datová úložiště
     Infortrend má pestrou škálu produktů pro ukládání dat, které nabízí a které splňující požadavky SOHO, SMB pro podnikatele a státní organizace.
     Nabízí vysoce výkonné zařízení pro ukládání dat tím, že kombinuje uznávaný hardware, pokročilé firmware a uživatelsky přívětivý software, který zahrnuje přední trendy v úložné technologii. Podporuje širokou škálu rozhraní a kapacit. Úložiště a disková pole je jedním z nejdůležitějších řešení napomáhající podnikům všech velikostí efektivně ukládat svá důležitá data. Vysoká dostupnost hardware, design a vynikající datové služby chrání vaše data a zajišťují v podnikání a ve státních organizacích a domácnostech kontinuitu, spolehlivost a dostupnost dat.

Veškeré produkty Infortrend naleznete zde...

 

 

 

Infortrend - datová úložiště pro domácnosti

Úložiště pro domácnosti

 

 


Jednotná architektura NAS podporuje produktivitu, zálohování a zabezpečení dat
 
 • Infortrend vychází vstříc uživatelům, kteří chtějí získat více z jednoduché, ale mocné technologie. Technologie, která je nezbytně nutná, flexibilní, snadno ovladatelná fungující jako standardní NAS, nebo dokonce malého rozsahu SAN, od stolních počítačů po rackové systémy a poskytuje kompletní kompatibilitu se všemi hlavními operačními systémy, normami disků, a typy pamětí. Intuitivní rozhraní je výhrou k bezproblémové funkčnosti a odstranění technických překážek. Kdo by dnes nechtěl mít profesionální úložiště jako nutného, jednoduchého a srozumitelného pomocníka pro každý domácí PC.

   
 • Díky inteligentní technologii a osazením úspornými procesory se stává Infortrend energeticky úsporným řešením pro ukládání dat. U každého výrobku je kladen důraz na kvalitu a servis.

Infortrend - Datová úložiště pro malé a střední firmy

Úložiště pro malé a střední firmy

 

Plnohodnoté systémy poskytující výkon a služby firmám s vysokou úsporou financí
 

 

 • Bystré firmy získají prvotřídní výkon bez námahy a vysoké zátěže jejich rozpočtu. Získají dobře sloužící úložnou technologie Infortrend. Rackmount RAID a produkty NAS poskytují skutečný výkon a funkce podnikové třídy za cenu vysokého výstupního výkonu, podpory několika rolí v jednom efektivním systému s uživatelsky přívětivým řízením a tedy podporu růstu jako konečného cíle každého SMB. Flexibilní hardware umožňuje malým a středním firmám snadno udržovat systémy, aniž by měly prostoje. Další předností je vylepšení delší životnosti úložiště.
   
 • Více ochranné a technologie ve vlastním zálohování dat zajistí, že data a údaje zůstanou dostupné a bezpečné, protože i malé a střední firmy si nemohou dovolit ztrátu těchto služeb. Podpora rozšíření, masivní podpora škálovatelnosti poskytuje dostatek prostoru pro růst doprovázený stovkami základních datových služeb, jako je například obraz, ukládání, vrstvení, a vzdálené replikace. Pro uživatele to znamená je víc než jen nástroj - je to partner úspěchu.

Infortrend - Datová úložiště pro podniky a státní organizace

Úložiště pro podniky a státní organizace

 

Vysoký výkon, rozsáhlá rozšiřitelnost, to je řešení pro vysoké nasazení
 

 

 • Infortrend systémy se hladce implementují do stávající IT oblasti v organizacích. Zjednodušují často složité rozsáhlé prostředí a pomáhají zvýšit produktivitu, zabezpečení a umožňují další rozšíření kapacity. Se silným důrazem na virtualizaci a škálovatelnost jsou systémy ideální pro všechny podnikové aplikace. Zpracují velké objemy dat, archivují data, sledují je a zálohují. Silný výkon znamená hladký provoz, ale jednoduché řízení pomáhá s bezproblémovou integrací a minimalizuje potřebu na nákladné školení.
   
 • Flexibilní řešení, šetrné k životnímu prostředí, umožňuje organizacím snadno udržovat a aktualizovat systémy. Vynikající návratnost investic a zajištěná budoucnost jsou hlavními výhodami. Infortrend nabízí rozsáhlou servisní podporu a řadu nástrojů na ochranu, včetně zabezpečené vzdálené replikace, což musí být pro všechny podniky a organizace vysoce stěžejní právě v době, kdy zamezení jakéhokoliv výpadku je rozhodující.

 

 

 

infortrend.jpgintel.jpgkerio.jpgmicrosoft.jpgstormware.jpg

Kontakt

KOMETA Plzeň s.r.o.
Jateční 1723/12
301 00 Plzeň

Tel: 603 554 006, 603 212 051
Email: info@kometa-plzen.cz
Website: www.kometa-plzen.cz
Website: www.jsemchytrydum.cz
Obchodní podmínky: ZDE

EATON xComfort

Návštěvnost

374625
DnesDnes15
VčeraVčera71
Tento týdenTento týden86
Tento měsícTento měsíc1895
CelkemCelkem374625
3.239.11.178