KOMETA Plzeň s.r.o.

GoogleSeznamMapyVolnyCentrumO2 ActiveO2 TechzonaJízdní řádyPSČSMSFirmyNovinkyiDnestn.czČTNovaPrimaBarrandov
Email a nejen to

Email a nejen to

Řešení - Email a nejen to

Firewall Vás ochrání

Firewall Vás ochrání

Řešení - Firewall Vás ochrání

Telefonní systém

Telefonní systém

Řešení - Telefonní systém

Organizace týmů

Organizace týmů

Řešení - Organizace týmů

Účetní systémy

Účetní systémy

Řešení - Účetní systémy

Servery Supermicro

Servery Supermicro

Řešení - Servery Supermicro

Servery Intel

Servery Intel

Řešení - Servery Intel

Úložiště a disková pole

Úložiště a disková pole

Řešení - Úložiště a disková pole


     Snad každý podnikatel, firma či státní organizace se setkala s problémem, jak komplexně řešit některé situace organizace celé složky jako je e-mail, kalendář, úkoly, ochranu sítě, zadávání projektů a úkolů s tím spojených, výměnu informací souborů a poznatků pracovních týmů a podobně. Řešení těchto na první pohled složitých situací nemusí být vždy tak náročné a dá se pořídit i za zlomek ceny, profesionálně a rychle.
     Proto naše firma nabízí jednotlivé projekty, které jsou realizovány od návrhu na základě konkrétních potřeb, až po konečné řešení včetně zajištění servisu a všech požadavků s tím spojených.

 
    • Kerio Connect - nabízí e-mail, instant messaging, sdílené kalendáře a správu kontaktů ve většině poštovních klientů, IM klientů, webových prohlížečích a mobilních zařízeních. Nechcete se už nadále trápit se tříděním stejných e-mailových zpráv na svém druhém či třetím počítači, nebo mobilním zařízení? Chcete mít jeden kalendář ve všech svých zařízeních a třeba i k tomu společný týmový nebo firemní kalendář? Chcete si přidat na mobilním zařízení nový kontakt a mít ho automaticky ve všech počítačích a ve firmě? To vše můžete mít, rychle a profesionálně. Cílem je zejména velká úspora času a pokud bude člověk potřebovat, bude mít celou firmu ve své kapse na mobilu, nebo tabletu.
    • Kerio Control - nabízí unifikované celkové zabezpečení firemních sítí nejen proti virové nákaze, ale i charakteristickou komplexní ochranu sítě a podrobné statistiky až na jednotlivé uživatele, kontrola a případné zamezení prohlížení některých internetových stránek, zabránění komunikace například na ICQ, Skype a dalších programů. To vše má nezanedbatelný přínos z hlediska zvyšování produktivity práce. Využívání internetu zaměstnanci nejenom v souvislosti se svými pracovními povinnostmi je celosvětový vážný problém, který v konečném důsledku přináší obrovské ztráty pro zaměstnavatele. Průzkumem bylo zjištěno, že více jak 50% firem kontroluje přístup na internet a vyplácí se jim to. Až v 70% je v tomto případě kladen důraz na míru nakažení viry a spyware a více než 50% na zvýšení produktivity práce. V konečném pomyslném součtu každá firma, která nasadila tuto kontrolu, zjistila po velmi krátké době obrovské úspory nákladů na odstraňování virové nákazy a spyware a dále se zvýšila i požadovaná produktivita práce. To vše opět jen za zlomek ceny.
    • Kerio Operator - nabízí systém telefonní ústředny VoIP. Poskytuje pokročilé funkce telefonních systémů, jako například konferenční hovory / dynamické hlasové konference, integrace s CRM systémem, směrování hovorů, záznam hovorů, parkování hovorů, paging, nahrávání hovorů, skupiny prozváněných čísel, hlasovou poštu do e-mailu, podpory faxu, automatické hlasové menu a fronty hovorů.
    • Samepage - umožňuje členům týmů, organizací, firemním pracovníkům a dalším skupinám vzájemně komunikovat a pracovat na společném obsahu. A jaké jsou přednosti? Lepší využití místa na serveru, obsah a komunikace - vše na jednom místě, zjednodušená správa, mobilní podpora a sdílení souborů, fotografií, videoklipů mnoho dalšího obsahu.
infortrend.jpgintel.jpgkerio.jpgmicrosoft.jpgstormware.jpg

Kontakt

KOMETA Plzeň s.r.o.
Jateční 1723/12
301 00 Plzeň

Tel: 603 554 006, 603 212 051
Email: info@kometa-plzen.cz
Website: www.kometa-plzen.cz
Website: www.jsemchytrydum.cz
Obchodní podmínky: ZDE

EATON xComfort

Návštěvnost

374624
DnesDnes14
VčeraVčera71
Tento týdenTento týden85
Tento měsícTento měsíc1894
CelkemCelkem374624
3.239.11.178