KOMETA Plzeň s.r.o.

GoogleSeznamMapyVolnyCentrumO2 ActiveO2 TechzonaJízdní řádyPSČSMSFirmyNovinkyiDnestn.czČTNovaPrimaBarrandov


Kerio® Control

Kerio Control - unifikované zabezpečení firemních sítí

Firewall
 

Kerio Control poskytuje unifikované zabezpečení firemních sítí, charakteristické komplexní ochranou sítě a podrobnými statistikami. Bezpečnostní vrstva s automatickou aktualizací zajišťuje detekci a prevenci vznikajících hrozeb a přitom správcům sítí poskytuje flexibilní nástroje pro správu uživatelů, komplexní řízení šířky pásma a řízení kvality služeb, detailní monitoring sítě a IPsec VPN konektivitu pro desktopy, mobilní zařízení a více poboček. Kerio Control je navržen tak, aby komplexně ochránil firemní sítě.

 

 

Kerio Control - síťový firewall, směrovač a nejmodernější systém detekce a prevence útoků IPS   Síťový firewall, směrovač a nejmodernější systém detekce a prevence útoků IPS

 

 


Díky Kerio Control ochráníte integritu svých serverů s pomocí hloubkové kontroly paketů a pokročilých funkcí směrování sítě včetně současné podpory protokolů IPv4 i IPv6. Vytváříte svá vlastní pravidla pro příchozí a odchozí síťovou komunikaci, omezujete komunikaci na základě URL adres, typu přenosu, kategorií obsahu či časových intervalů.

Ještě vyšší ochranu vaší sítě zajistí systém detekce a prevence útoků (IPS), a to prostřednictvím analýzy paketů založené na systému Snort, průběžných aktualizacích pravidel z Emerging Threats, ochrany před uhodnutím hesla, seznamu blokovaných IP adres a výjimek z pravidel, díky nimž eliminujete falešné poplachy (false positives).

 

 

Kerio Control - Sophos, pokročilá antivirová ochrana   Sophos – pokročilá antivirová ochrana

 

 

Integrovaný Sophos Gateway Antivirus ochrání vaši síť před záplavou virů, červů, trojských koní a spywaru.

Tato volitelná úroveň ochrany nabízí kontrolu veškeré webové komunikace a přenosů FTP, e-mailů, příloh a stahovaných souborů. Virová databáze se navíc aktualizuje automaticky.

 

Kerio Control - nejmodernější filtrování webových stránek a obsahu   Nejmodernější filtrování webových stránek a obsahu

S pomocí nástroje Kerio Control Web Filter lze selektivně blokovat, povolovat či zaznamenávat přístup k 141 různým kategoriím webového obsahu. Můžete zakázat ve své síti komunikaci, která příliš zatěžuje šířku pásma (např. streamovaná videa), nebo blokovat peer-to-peer sítě. Znemožníte uživatelům přístup na nebezpečné stránky, o nichž je známo, že obsahují viry a spyware nebo provádějí útoky jako phishing či krádeže identity.

 

Kerio Control - Bezkonkurenční Quality of Service   Bezkonkurenční Quality of Service>

 

Sledováním provozu sítě a upřednostněním pouze důležitých typů komunikace zajistíte dostatečně vysokou rychlost přenosu.

 

Nástroj Kerio Control QoS umožňuje rozložit zátěž internetového připojení s cílem maximalizovat šířku pásma a automaticky zálohovat internetové připojení. Řízení šířky pásma na základě pravidel vám umožňuje stanovovat maximální či minimální rychlosti a vyhradit šířku pásma konkrétním uživatelům, skupinám či typům komunikace.

 

 

 

 Kerio Control - Reporty o využívání sítě zajistí zvýšení produktivity   Reporty o využívání sítě zajistí zvýšení produktivity

 

 

 


S pomocí nástroje Kerio Control Web Filter lze selektivně blokovat, povolovat či zaznamenávat přístup k 141 různým kategoriím webového obsahu. Můžete zakázat ve své síti komunikaci, která příliš zatěžuje šířku pásma (např. streamovaná videa), nebo blokovat peer-to-peer sítě. Znemožníte uživatelům přístup na nebezpečné stránky, o nichž je známo, že obsahují viry a spyware nebo provádějí útoky jako phishing či krádeže identity.

 

 

 Kerio Control - zabezpečená síť VPN   Zabezpečená síť VPN

 

 


Kerio Control spojí hlavní sídlo vaší společnosti s pobočkami i vzdálenými uživateli snadno a bezpečně. Nastavení Kerio VPN tunelu je velmi jednoduché a poskytuje výkonné síťové připojení. Podpora IPsec/L2TP navíc umožňuje připojení mobilních zařízení a firewallů třetích stran. Funkce dvoustupňového ověřování zajistí další ochrannou vrstvu pro jakoukoliv formu vzdáleného přístupu.

 

 

Kerio Controll - jednoduchá správa   Jednoduchost správy

 

 

 

Ať už si zvolíte jakoukoli možnost nasazení, vždy budete moci veškerou správu a konfiguraci provádět z webového administračního rozhraní.

 

Správu lze provádět kdykoli a odkudkoli, ze stolního počítače či z tabletu. Sledujete stav systému a provoz sítě. Prostřednictvím intuitivního rozhraní rychle a bezpečně nastavujete zabezpečení, provádíte správu uživatelů a šířky pásma a stanovujete pravidla pro síťovou komunikaci. Své konfigurace automaticky zálohujte na zabezpečené cloudové úložiště Samepage.io či na FTP.

 

 

Kerio Controll - Flexibilní nasazení   Flexibilní nasazení

 

 

 

S pomocí Kerio Control zajistíte provoz jakéhokoli IT prostředí.

 

Kerio Control lze nasadit jako software appliance, virtuální zařízení či hardwarové zařízení s optimalizovaným výkonem. Kerio Control podporuje nasazení protokolu IPv6, a to jak v případě, že přecházíte z IPv4, tak jestliže používáte oba protokoly zároveň. Ke sledování stavu produktu Kerio Control můžete používat své oblíbené nástroje SNMP.

 

 

Kerio Controll - produktivita, garance bezpečnosti a výkonu
„Kerio® a související služby jsou ochrannými známkami společnosti Kerio Technologies Inc.“

 

 

infortrend.jpgintel.jpgkerio.jpgmicrosoft.jpgstormware.jpg

Kontakt

KOMETA Plzeň s.r.o.
Jateční 1723/12
301 00 Plzeň

Tel: 603 554 006, 603 212 051
Email: info@kometa-plzen.cz
Website: www.kometa-plzen.cz
Website: www.jsemchytrydum.cz
Obchodní podmínky: ZDE

EATON xComfort

Návštěvnost

374622
DnesDnes12
VčeraVčera71
Tento týdenTento týden83
Tento měsícTento měsíc1892
CelkemCelkem374622
3.239.11.178