KOMETA Plzeň s.r.o.

GoogleSeznamMapyVolnyCentrumO2 ActiveO2 TechzonaJízdní řádyPSČSMSFirmyNovinkyiDnestn.czČTNovaPrimaBarrandov

 

 

 

Ekonomický a účetní program POHODA

 

 


Ekonomický a účetní program POHODA

Program POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední i větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Jeho jednotlivé varianty obsahují různý rozsah a kombinaci funkcí. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a vhodný pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají výrobou, obchodem i poskytováním služeb, pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.

Základem systému je propracovaný adresář a řada agend pro komplexní řízení firmy, například agendy (zálohových) faktur, Banka, Pokladna, Majetek, Sklady atd. Systém umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci, účtovat zásoby metodou A i B a zpracovávat mzdy pro neomezený počet zaměstnanců. Zvládne pobočkové zpracování dat, homebanking, obchodování na internetu i prodej zásob pomocí vestavěné prodejny nebo pomocí modulu pro off-line maloobchodní prodej. Podporuje cizí měny včetně automatického načítání kurzového lístku. Umožňuje sledování salda a finanční analýzu.

 

 

 

 

 

Ekonomický systém POHODA 2015    Ekonomický systém POHODA SQL    Informační systém POHODA E1 


Různá použitá technologie a různá úroveň funkcí obsažených v programu dává spolu s nabídkou několika obsahově odlišných variant a síťových verzí budoucím uživatelům prostor pro výběr toho nejvhodnějšího řešení.

Komu je účetní program POHODA určen?

 

 

 

 • živnostníkům a malým firmám, ve kterých má veškerou administrativu od vystavování pokladních dokladů přes vedení skladů a daňové evidence nebo účetnictví až po sestavování podkladů pro daně z příjmů na starosti jedna osoba, většinou majitel,
 • různě velkým firmám, ve kterých se o jednotlivé oblasti obchodních, evidenčních, administrativních a účetních činností dělí více osob z řad zaměstnanců nebo externích spolupracovníků, příp. majitelů,
 • firmám, které si nechávají účetní, příp. mzdové agendy zpracovávat externě, samy však potřebují mít přehled o svých skladových zásobách, zakázkách a majetku a zejména pracovat s kontakty svých zákazníků,
 • účetním (samostatným účetním nebo účetním firmám) vedoucím účetnictví na zakázku pro jiné subjekty,
 • příspěvkovým a neziskovým organizacím vedoucím účetnictví.

 


Personalistika a mzdy PAMICA

PAMICA je profesionální nástroj pro evidenci kompletních personálních údajů o zaměstnancích, pracovních poměrů a zpracování mezd zaměstnanců. Využitelný je pro uživatele ekonomického systému POHODA, jiného ekonomického systému, nebo i samostatně, např. ke zpracování mezd na zakázku pro neomezený počet firem (kromě nejmenší varianty PAMICA Mini). Ocení jej všechny organizace postupující podle zákoníku práce, nejen živnostníci, ale i podnikatelé a společnosti, které při zpracování mezd využívají složitějších mzdových postupů pro nerovnoměrné rozvrhy pracovní doby, souběhy pracovních poměrů u zaměstnance, členění mzdových nákladů atd. Obsahuje editor tiskových sestav REPORT Designer pro úpravu tiskových sestav a vytváření vlastních tiskových výstupů.

 

 

 

Pamica 2015 - personalistika a mzdy    Pamica SQL - personalistika a mzdy 


Základní ovládání a koncepce programu vychází z oblíbeného ekonomicko-informačního systému POHODA. I systém PAMICA vyniká uživatelským komfortem srovnatelným s produkty Microsoft Office a uživatelům ulehčuje každodenní práci související s vedením personálních a mzdových agend díky propracovanému uživatelskému rozhraní, intuitivnímu a přehlednému ovládání, dokonalé provázanosti jednotlivých agend a rozsáhlému systému kontextové nápovědy. Včasné legislativní aktualizace, které výrazně ušetří čas zejména při zpracování mezd, jsou samozřejmostí.

Komu je PAMICA určena?

 

 

 

 • živnostníkům i různě velkým firmám a organizacím, které si samy vedou personální a mzdovou agendu,
 • mzdovým účetním (samostatným účetním nebo účetním firmám) zpracovávajícím mzdovou agendu na zakázku pro jiné subjekty. Sleva na školení k novému programu Systém PAMICA umožňuje rychlé a pohodlné vedení údajů o zaměstnancích a jejich pracovních poměrech a veškerých podkladů potřebných pro výpočet mezd. Upozorňuje na úkony a činnosti spojené s průběhem pracovního poměru a ulehčuje zpracování mzdové agendy množstvím automatických funkcí a výpočtů, např. automatickým výpočtem daně z příjmů i ročního zúčtování záloh na daň z příjmů za všechny pracovní poměry zaměstnance, automatickým výpočtem základní nezabavitelné částky mzdy při provádění srážek, automatickým výpočtem poměrné části dovolené atd.

 

 

Daňová přiznání TAX

Zpracováváte daňová přiznání sobě nebo svým klientům? Můžete využít software TAX, který vám tuto činnost maximálně usnadní. Pokud navíc používáte pro vedení účetnictví nebo daňové evidence ekonomicko-informační systém POHODA, nemusíte většinu údajů přiznání vyplňovat ručně – program TAX umožňuje jejich automatické načtení.

Stačí pouze doplnit údaje, které se v účetnictví nesledují, a přiznání je hotové. Podmínkou pro automatické zavedení dat je aktuální verze systému POHODA.
 
TAX 2015 - daňová přiznání 

TAX je komplexním řešením pro daňové poplatníky i daňové poradce. Umožňuje komfortní zpracování následujících typů daňových přiznání:
 
 • Daň z příjmů fyzických osob
 • Závislá činnost
 • Daň z příjmů právnických osob
 • Daň silniční
 • Daň z přidané hodnoty
 • Daň z nabytí nemovitých věcí
 • Daň z nemovitých věcí

To není zdaleka vše ...

Kromě těchto základních předností program obsahuje i řadu nadstandardních funkcí převzatých z ekonomického systému POHODA, které v jiných produktech srovnatelné kategorie nenajdete, např.:
 
 • adresář poplatníků se správou dokumentů a komunikačními funkcemi,
 • příkazy k úhradě s možností použití homebankingu,
 • pohodlné zálohování dat a tiskových výstupů,
 • export/tisk sestav do formátu PDF a jejich odesílání e-mailem a další funkce.

Varianta Profi obsahuje navíc možnost nastavení přístupových práv a údajů o daňovém poradci (zástupci), evidenci plných mocí, obecných podání, agendy Registrace a Archiv či možnost exportu závazků do programu POHODA. Všechny tři varianty programu TAX - Mini, Standard i Profi - obsahují agendu Elektronická podání, užitečnou pomůcku pro evidenci elektronicky podaných daňových přiznání a sledování stavu jejich podání.


Kniha jízd GLX

Kniha jízd a cestovní náhrady GLX umožňuje komfortní vedení knihy jízd pro neomezený počet vozidel a účetních jednotek a zpracování tuzemských a zahraničních cestovních příkazů. Kromě těchto klíčových možností také umožňuje sledování a zpracování dalších údajů souvisejících s provozem vozidel. Program GLX ocení nejen živnostníci, ale i firmy, pro které je nutné vést knihu jízd.
 
GLX 2015 - Kniha jízd 


Základem programu GLX je kniha jízd, která umožňuje vedení knihy jízd pro firemní i soukromá vozidla a nabízí svým uživatelům mnoho pokročilých funkcí a možností:
 
 • Vkládání jízd podle kalendáře,
 • Rekonstrukce knihy jízd,
 • Automapa České republiky a Evropy
 • Čerpání PHM a výpisy z CCS karet
 • Tuzemské a zahraniční cestovní příkazy
 • Spolupráce s internetovými aplikacemi

 


GLX pro další důležité evidence...

 

 

 

 • všechna vozidla,
 • informace o řidičích a účastnících pracovních cest,
 • servisní údaje,
 • důležité termíny,
 • uzavřené pojistné smlouvy,
 • platby pojistného atd.


Zákony a předpisy WINLEX

WINLEX je výjimečný právní systém obsahující většinu platných českých právních předpisů od roku 1945 ze všech oblastí práva. Jeho součástí jsou zákony, nařízení vlády, vyhlášky jednotlivých ministerstev a dalších orgánů veřejné správy, pokyny, informace a stanoviska Ministerstva financí, Generálního finančního ředitelství, České národní banky a Ministerstva průmyslu a obchodu.

 

 

 

 

 

WINLEX 2015 - Zákony a předpisy 

Nová verze každý měsíc

Program WINLEX pravidelně aktualizuje tým odborníků na různé oblasti práva. Na začátku každého měsíce můžete mít aktuální znění předpisů i bez nutnosti sledování legislativního procesu. Každý měsíc je k dispozici nová verze programu ke stažení ze Zákaznického centra, tři měsíční aktualizace v průběhu roku vychází také na CD.

WINLEX obsahuje

 

 

 

 

 

 • více než 2 000 komentářů a judikátů,
 • přes 100 tematických oblastí,
 • 22 vzorů smluv,
 • přes 180 000 hypertextových odkazů.

 

 

 

 

infortrend.jpgintel.jpgkerio.jpgmicrosoft.jpgstormware.jpg

Kontakt

KOMETA Plzeň s.r.o.
Jateční 1723/12
301 00 Plzeň

Tel: 603 554 006, 603 212 051
Email: info@kometa-plzen.cz
Website: www.kometa-plzen.cz
Website: www.jsemchytrydum.cz
Obchodní podmínky: ZDE

EATON xComfort

Návštěvnost

375930
DnesDnes63
VčeraVčera69
Tento týdenTento týden460
Tento měsícTento měsíc1079
CelkemCelkem375930
100.28.227.63