KOMETA Plzeň s.r.o.

GoogleSeznamMapyVolnyCentrumO2 ActiveO2 TechzonaJízdní řádyPSČSMSFirmyNovinkyiDnestn.czČTNovaPrimaBarrandov


Kerio® Connect

Kerio Connect - poštovní server
E-mailová služba


Díky poštovnímu serveru Kerio Connect je správa firemních emailů, kalendářů, kontaktů a úkolů snadná a cenově dostupná. Kerio Connect poskytuje okamžitý zabezpečený přístup k firemní komunikaci - kdykoliv, kdekoliv a na kterémkoliv zařízení.

Díky integrovanému antiviru, výkonnému antispamu, vestavěné archivaci, automatickému zálohování a snadnému administračnímu rozhraní poskytuje Kerio Connect vše, co firmy potřebují – bezpečný e-mail a groupwarové funkce v jediném balíčku za rozumnou cenu.

Kerio Connect může běžet prakticky v jakémkoliv prostředí – na Windows, Linuxu, Mac OS X, VMware nebo jako hostované řešení v privátním či veřejném cloudu.

Kerio Connect je cenově přijatelná alternativa k Microsoft Exchange určená pro malé a střední firmy. Díky své efektivitě a jednoduchému ovládání získal Kerio Connect mnoho ocenění. Nabízí bezkonkurenční flexibilitu nasazení a rozsáhlou podporu mobilních zařízení. Uživatelé mohou i nadále používat své oblíbené e-mailové klienty či intuitivní webové rozhraní Kerio Connect client. Produkt Kerio Connect je velice stabilní, takže se můžete soustředit na své podnikání a neztrácet čas kvůli neočekávaným výpadkům a následným zdlouhavým zprovozňováním. Nasazení a správa produktu jsou skutečně snadné a díky nižším licenčním a servisním poplatkům a nákladům na hardware představuje Kerio Connect skvělou alternativu ke konkurenčním nabídkám.

.
Kerio Connect - BYOD, podpora mobilních zařízení   BYOD: Přineste si vlastní zařízení

Zaměstnanci si v dnešní době na pracoviště často nosí svá vlastní mobilní zařízení. Kerio Connect jim používání tohoto vybavení ve firemním prostředí značně usnadní. Podporuje téměř všechna mobilní zařízení na trhu od zařízení iPhone a telefonů se systémem Android až po tablety. Kerio Connect je navíc tak jednoduchý na ovládání, že si koncoví uživatelé budou moci svá zařízení nakonfigurovat sami tím, že využijí protokol Exchange ActiveSync nebo otevřené standardy IMAP, CalDAV a CardDAV.


Kerio Connect - flexibilní a multiplatformní podpora klientů   Flexibilní multiplatformní podpora klientů

Přechod na Kerio Connect je pro uživatele zcela transparentní. Navíc mohou i nadále používat své oblíbené e-mailové klienty. Kerio Connect podporuje širokou škálu e-mailových klientů používaných ve vaší firmě, například aplikaci Outlook (Windows a Mac), nativní aplikace systému iOS i mobilních zařízení se systémem Android – a nabízí též vlastního komplexního poštovního klienta Kerio Connect client.Kerio Connect - zabezpečený a chráněný e-mail   Zabezpečený a chráněný e-mail

Produkt Kerio Connect je vybaven vysoce efektivním zabezpečením. Před útoky hackerů a škodlivým softwarem vás ochrání šifrování SSL, bezpečnostní standard S/MIME, antispamové a antivirové nástroje a mnoho dalších funkcí. Automatické zálohování ochrání před různými katastrofami a umožní rychlé a snadné obnovení dat. Archivace pomáhá zajistit integritu firemních dokumentů i soulad se zákonnými požadavky.


Kerio Connect - bezkonkurenční jednoduchost   Bezkonkurenční jednoduchost


Nenechte se mýlit. Microsoft Exchange a Small Business Server (SBS) kladou značné nároky na technologické vybavení firmy. Společnost Microsoft navíc začala místo SBS nabízet pouze hostované řešení, takže chcete-li zprovoznit e-mailové služby v rámci firmy, budete potřebovat jinou alternativu. Kerio Connect lze získat v různých konfiguracích a jednou z nich je právě i e-mailový hosting „on-premise“.

Kerio Connect vám zajistí stejnou funkčnost jako Microsoft Exchange jen bez zbytečných složitostí a vysokých nákladů. Správa produktů Kerio je snadná. Prostřednictvím přehledného a jednoduchého webového rozhraní můžete Kerio Connect konfigurovat dokonce i z tabletu. Splníme vaše požadavky a poskytneme vám ten nejlepší a nejflexibilnější server pro zasílání zpráv a spolupráci na trhu.


Kerio Connect - podpora mobilních zařízení

„Kerio® a související služby jsou ochrannými známkami společnosti Kerio Technologies Inc.“
infortrend.jpgintel.jpgkerio.jpgmicrosoft.jpgstormware.jpg

Kontakt

KOMETA Plzeň s.r.o.
Jateční 1723/12
301 00 Plzeň

Tel: 603 554 006, 603 212 051
Email: info@kometa-plzen.cz
Website: www.kometa-plzen.cz
Website: www.jsemchytrydum.cz
Obchodní podmínky: ZDE

EATON xComfort

Návštěvnost

378766
DnesDnes28
VčeraVčera67
Tento týdenTento týden484
Tento měsícTento měsíc1680
CelkemCelkem378766
44.192.94.177