KOMETA Plzeň s.r.o.

GoogleSeznamMapyVolnyCentrumO2 ActiveO2 TechzonaJízdní řádyPSČSMSFirmyNovinkyiDnestn.czČTNovaPrimaBarrandov


Samepage®

Samepage - organizace týmů, vzájemná komunukace
Služba pro týmovou spolupráci


Umožňuje členům týmů vzájemné komunikovat, pracovat na společném obsahu, sdílet všechny druhy souborů a mnoho dalšího.

Až příliš často mají pracovní Týmy potíže při sdílení informací a vzájemných diskusích o projektu. Obsah končívá ztracený, roztroušený v e-mailech, v režimu off-line, kancelářských nástrojích a podobně. Služba Samepage umožňuje vytvářet, organizovat a sdílet širokou škálu obsahu, přistupovat k němu prostřednictvím jediného intuitivního Rozhraní.

 

Samepage - lepší využití místa na severu   Lepší využití místa na serveru

 

 

Ve službě Samepage se obsah a komentáře zobrazují na jedine stránce. Každý uživatel tedy snadno pochopí kontext, ve kterém byly vytvořeny. Uživatelé nemusí ztrácet čas hledáním příloh, nebo čtením dlouhých nudných e-mailových vláken. Protože Již není nutné přeposílat přílohy, ušetříte také spoustu místa na poštovním serveru.
 

 

 

Samepage - Obsah a komunikace je na jednom místě   Obsah a komunikace - vše na jednom místě

 

 

Uživatele mohou snadno sdílet soubory, fotografie, videoklipy mnoho dalšího obsahu. Stačí ho jen nahrát na stránku. Týmy mohou přesunout svou komunikací z e-mailu na stránku Samepage. Ušetří čas, navíc urychlí a zefektivní spolupráci. Projektoví manažeři mohou vytvářet seznamy úkolů, programy na meetingy a zajistit tak správný vývoj projektů. Přidáním důležitých kalendářových dat lze také vytvořit kalendář klíčových milníků projektu. Týmy navíc mohou synchronizovat soubory na své počítače. Díky integraci služby Samepage s nejoblíbenějšími službami pro synchronizaci souborů lze snadno pracovat s existujícími soubory v cloudu.

 

 

 

Samepage - zjednodušená správa   Zjednodušená správa

 

 

 

Se službou Samepage je správa a podpora rychlejší a jednodušší. Nemusíte pracovat s velkým množstvím specializovaných řešení pro sdílení souborů, e-mailů a zasílání rychlých zpráv, nebo nejnovějšími on-line nástroji - vše spravuje jedna služba. Služba Samepage je navíc cloudová, takže Vám ušetří čas při správě aktualizací softwaru a při přidávání nových uživatelů.

 

 

 

 

Samepage - podpora mobilních zařízení   Mobilní podpora

 

 

 

 

Čím dál častěji se používají mobilní zařízení. Podpora těchto zařízení je proto zcela zásadní. Se službou Samepage budou mít členové vašeho týmů neustále k dispozici nejnovější informace. Navíc mohou kdykoli a kdekoli rychle prohledávat stránky a důležitý obsah.

„Samepage® je ochrannou známkou společnosti Kerio Technologies Inc.“

 

infortrend.jpgintel.jpgkerio.jpgmicrosoft.jpgstormware.jpg

Kontakt

KOMETA Plzeň s.r.o.
Jateční 1723/12
301 00 Plzeň

Tel: 603 554 006, 603 212 051
Email: info@kometa-plzen.cz
Website: www.kometa-plzen.cz
Website: www.jsemchytrydum.cz
Obchodní podmínky: ZDE

EATON xComfort

Návštěvnost

374630
DnesDnes20
VčeraVčera71
Tento týdenTento týden91
Tento měsícTento měsíc1900
CelkemCelkem374630
3.239.11.178