KOMETA Plzeň s.r.o.

GoogleSeznamMapyVolnyCentrumO2 ActiveO2 TechzonaJízdní řádyPSČSMSFirmyNovinkyiDnestn.czČTNovaPrimaBarrandov


     Chcete mít vlastní internetové stránky? Chcete mít webové stránky pro Vaši společnost, obec nebo firmu? Máte své vlastní internetové stránky, ale nejste spokojeni s jejím vzhledem? Nezobrazují se Vaše webové stránky ve vyhledavačích na Google, Seznamu či v dalších vyhledavačích? Máme pro vás to správné řešení. Vytvoříme Vám stránky přesně podle Vašich představ.

Proč internetové stránky?

  • V dnešní internetové době nutnost
  • Cenově nejdostupnější způsob reklamy
  • Přísun nových potencionálních zákazníků

 

Proč si vybrat právě nás?

  • V oblasti tvorby internetových stránek pracujeme již několik let
  • Vytváříme kvalitní a líbivé internetové stránky
  • Individuální přístup ke každému projektu
  • Mnoho úspěšně dokončených projektů


     Navrhneme vám vzhled a strukturu vašich www stránek. Webdesign bude samozřejmě korespondovat s vaším logem a bude vycházet z vašich nároků na stránku. Poté se tento vzhled implementuje do redakčního systému a začne se pracovat na obsahu vašich stránek. Jednou z důležitých věcí při tvorbě internetových stránek je copywriting neboli kvalitně úspěšné texty, které vám pomohou upoutat pozornost potencionálních zákazníků. Ke každým internetovým stránkám provádíme základní SEO optimalizace neboli vylepšení stránek a tím lepší zařazení ve vyhledavačích.

     Je mnoho firem, které vytváří webové, nebo-li internetové stránky. Nevíte koho oslovit? Je to jednoduché, podívejte se jak kvalitně tyto firmy vytváří webové stránky. Jsou stránky, které se zabývají testováním kvality a takzvané "síly webu". Jednou z nich je i stránka "http://seo-servis.cz/" a tady je odkaz na vlastní kontrolu, stačí vložit adresu stránky a stisknout tlačítko "Zpracovat": http://seo-servis.cz/power-sila-stranky/
    Důležitá není jen hodnota "Seo servis", ale i (velmi stručně řečeno) pozic na Seznamu a Google. Síla webu je jak "běh na dlouhou trať". Popularita stránek se získává postupně, ale SEO Test mluví o kvalitě stránek, proto tady uveřejníme ještě jeden odkaz na SEO Test: "http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/". Upozorňujeme, že nejsme vlastníky  těchto stránek ani s nimi nemáme nic společného :-) A nebojte se, i my pracujeme na neustálém zkvalitňování našich stránek.

Další rozšíření webových stránek

  • Diskusní fóra
  • Komunikační prostředky
  • Internetové obchody

a mnoho dalších doplňků a rozšíření.

     Ke každému projektu webových stránek přistupujeme individuálně a s plným nasazením. Dokončení internetových stránek však naše spolupráce s vámi nekončí. Staráme se o aktualizace, podporu ale i doplňování obsahu dle vašich potřeb.

infortrend.jpgintel.jpgkerio.jpgmicrosoft.jpgstormware.jpg

Kontakt

KOMETA Plzeň s.r.o.
Jateční 1723/12
301 00 Plzeň

Tel: 603 554 006, 603 212 051
Email: info@kometa-plzen.cz
Website: www.kometa-plzen.cz
Website: www.jsemchytrydum.cz
Obchodní podmínky: ZDE

EATON xComfort

Návštěvnost

374621
DnesDnes11
VčeraVčera71
Tento týdenTento týden82
Tento měsícTento měsíc1891
CelkemCelkem374621
3.239.11.178